zizou napisał(a):

Ja rozumiem Panowie (i Panie), że chcielibyście - jeżeli już dojdzie do sprzedaży Waszej gwiazdy - żeby ktoś zapłacił 7 - 10 mln euro lub więcej, ale moim zdaniem możliwe jest góra 5 mln.
Porównania do Lewandowskiego czy Mierzejewskiego mają jedną zasadniczą wadę - Maor jest od nich starszy, w październiku kończy 27 lat. Nikt, nawet Turcy, nie da więcej niż 5 mln za zawodnika w tym wieku z ligi takiej jak nasza.
Myślę, że jeśli sprzedacie go teraz (lub w zimie) te 5 mln będzie możliwe, potem już tylko mniej - ale oczywiście to tylko moja opinia.
|
Jak byś zareagował, gdyby pół roku temu ktoś ci powiedział, że KSP sprzeda Mierzejewskiego za 5 mln €?
Edit: arti chyba wyczerpał temat "najlepszego piłkarza w historii Wisły". Ale tak to jest jak na forum udzielają się sami wszystkowiedzący, dla których historia Wisły to ostatnie max 10 lat.