kamanwislak napisał(a):

Wczoraj kupiłem mojemu koledze bilet . Nie miałem przy sobie jego karty kibica bo wyjechał , przy kasie podałem pesel. Czy kolega na mecz ma wejść na kartę kibica czy na ten bilet
|
Skoro masz bilet (papierowy) dla niego to myślę że powinien wejść , bo jak bilety z FC też nie są nabijane na KK tylko dostajesz papierowy , ale i tak KK trzeba mieć . Ale nie wiem dokładne to takie moje zdanie .