Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6119
Stary 11.08.2011, 18:33
kamanwislak napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj kupiłem mojemu koledze bilet . Nie miałem przy sobie jego karty kibica bo wyjechał , przy kasie podałem pesel. Czy kolega na mecz ma wejść na kartę kibica czy na ten bilet

Skoro masz bilet (papierowy) dla niego to myślę że powinien wejść , bo jak bilety z FC też nie są nabijane na KK tylko dostajesz papierowy , ale i tak KK trzeba mieć . Ale nie wiem dokładne to takie moje zdanie .
Odpowiedz cytując