Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kamanwislak
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6115
Stary 11.08.2011, 18:26
Wczoraj kupiłem mojemu koledze bilet . Nie miałem przy sobie jego karty kibica bo wyjechał , przy kasie podałem pesel. Czy kolega na mecz ma wejść na kartę kibica czy na ten bilet
Odpowiedz cytując