Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kamanwislak
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
6115
11.08.2011, 18:26
Wczoraj kupiłem mojemu koledze bilet . Nie miałem przy sobie jego karty kibica bo wyjechał , przy kasie podałem pesel. Czy kolega na mecz ma wejść na kartę kibica czy na ten bilet
kamanwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamanwislak
Znajdź inne posty napisane przez kamanwislak