serek.c2 napisał(a):

|
My swojego asa Błaszcza - dużo lepszego gracza niż Janczyki czy inne Mierzejewskie - puściliśmy za sporo mniejszą kwotę niż obaj wspomniani. Stąd moje obawy... Liczę, że nowi ludzie w zarządznie mają inne, nowe spojrzenie na sprawę transferów "z klubu".
|
No ale spojrzenie to oni mogą mieć - wszystko weryfikuje rynek.Trza pamiętać że mimo wyglądu nastolatka, Meliksonowi za chwilę stuknie 27 więc nie jest już młodzieniaszkiem.Ok tacy zawodnicy przechodzą za grubą kasę ale to tacy co mają od lat ugruntowaną pozycję
Kariera Meliksona nabrała rozpędu dopiero tej wiosny - decydujące co do ceny będzie nie to co już zrobił a to co teraz zrobi.