Belzebub napisał(a):

|
Mozna inaczej, po zakupie biletu na Zagłębie, kibic udaję ię do najbliższej wolnej kasy po bilet na APOEL..
|
i masz sytuację taką znając kibiców Wisły
osoba 1 kupuje bilet na zagłębie następnie 5 kas dalej kupuje 4 na APOEL dla gosci z którymi dogadał się w kolejce albo dla znajomych

i ten co stoi na APOEL zada pytanie dlaczego 5 z tych co nie idą na Lubin ma mieć lepiej? tylko dlatego, ze jeden z nich idzie na Zagłębie?
też by niektórzy na forum kręcili aferę klubowi i byli niezadowoleni
Sami chyba nie zdajecie sobie sprawy jacy krętacze i jakie wałki potrafią klienci SK odstawić.