Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6039
Stary 11.08.2011, 12:07
PvD napisał(a):Wyświetl post
nie ma technicznie możliwości drukowanie biletów na LM i Zagłębie w jednej kasie ze względu na rodzaj blankietów


.
Mozna inaczej, po zakupie biletu na Zagłębie, kibic udaję ię do najbliższej wolnej kasy po bilet na APOEL..
Odpowiedz cytując