Belzebub napisał(a):

|
Skoro pierwsze okienko biletowe, sprzedaje tylko bilety na Zagłębie ( nie trzeba stać w kolejce), klub móglby rozważyć opcję, że gdy ktoś kupuje bilet na Zagłębie, może przy okazji kupic bilet na APOEL..Zawsze byłoby to jakieś udogodnienie dla tych, którzy nie chodzą tylko od "święta" na Reymonta..
|
Idea była taka, żeby nie zniechęcać ludzi chcących iśc na Zagłebie do kupna biletu. Jak zaczną sprzedawać na APOEL także tam to po co tworzyć oddzielne okienko, co?
