Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6026
Stary 11.08.2011, 11:28
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Skoro pierwsze okienko biletowe, sprzedaje tylko bilety na Zagłębie ( nie trzeba stać w kolejce), klub móglby rozważyć opcję, że gdy ktoś kupuje bilet na Zagłębie, może przy okazji kupic bilet na APOEL..Zawsze byłoby to jakieś udogodnienie dla tych, którzy nie chodzą tylko od "święta" na Reymonta..
Idea była taka, żeby nie zniechęcać ludzi chcących iśc na Zagłebie do kupna biletu. Jak zaczną sprzedawać na APOEL także tam to po co tworzyć oddzielne okienko, co?
Odpowiedz cytując