Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10803
Stary 11.08.2011, 11:06
Ja tez oglądałem mecz na tych mistrzostwach mianowicie Brazylia- KSA i wyróżniał się jeden piłkarz z Brazylii .dobrze podawał ,mijał kolesi jak tyczki no i wg tm nie jest taki drogi ale grom go wie jak to by było
http://www.transfermarkt.de/en/guilh...er_164997.html
Odpowiedz cytując