Ja tez oglądałem mecz na tych mistrzostwach mianowicie Brazylia- KSA i wyróżniał się jeden piłkarz z Brazylii .dobrze podawał ,mijał kolesi jak tyczki

no i wg tm nie jest taki drogi ale grom go wie jak to by było
http://www.transfermarkt.de/en/guilh...er_164997.html