pikey napisał(a):

|
Czekam niecierpliwie na mecz z Niemcami- to będzie mecz miarodajny dla oceny w którym punkcie jesteśmy. Oczywiście jeżeli Niemcy raczą pojawić się ze swoją pierwszą reprezentacją, a nie tak jak Argentyna.
|
Niemcy nam nie odpuszczą, nawet jak wystąpi paru rezerwowych. Ten mecz pokaże co przez ostatnie lata zrobił Dyzma. 0:3 będzie najmniejszym wymiarem kary.