Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6688
Stary 10.08.2011, 22:35
pikey napisał(a):Wyświetl post
Czekam niecierpliwie na mecz z Niemcami- to będzie mecz miarodajny dla oceny w którym punkcie jesteśmy. Oczywiście jeżeli Niemcy raczą pojawić się ze swoją pierwszą reprezentacją, a nie tak jak Argentyna.
Niemcy nam nie odpuszczą, nawet jak wystąpi paru rezerwowych. Ten mecz pokaże co przez ostatnie lata zrobił Dyzma. 0:3 będzie najmniejszym wymiarem kary.
Odpowiedz cytując