Fiti napisał(a):

Ludzie ogarnijcie sie!
Jakbyś miał mamę pochodzącą z Izraela ale mieszkałbyś i grałbyś w Polsce i tu wszystkiego byś się nauczył a w wieku około 26 lat wyjechał do Izraela i po pół roku było by ci bliżej do kadry izraela? Wątpie...
Maor Melikson jest świetnym Izraelczykiem czy wam sie to podoba czy nie, choć wiem ze większość osób podziela moje zdanie.
|
Nie pochodząca,bo jego mama jest POLKĄ.Bliżej - chodziło mi o dosłowne bliżej.Gra w naszej lidze,przebywa w naszym kraju i nasz selekcjoner jest nim zainteresowany,gdyby zgłosił chęc gry ma u nas pewne miejsce w pierwszej 11 i gra na EURO, o takie bliżej mi chodziło,bo w Izraelu o miejsce musi walczyc.
Pod względem sportowym jestem zdecydowanie na tak,ale Moar musi grac w barwach tej reprezentacji,której jest bliżej jego sercu,jeśli to jest Izrael,to w naszej kadrze grac nie powinien.Oficjalnie nigdy nie powiedział,gdyby powiedział ,,Panie Smuda,chce reprezentowac barwy Izraela i tylko ta reprezentacja się dla mnie liczy'' nie byłoby spekulacji i tematu,a tak..Bo jakaś wzmianka w izraelskim reportażu to nie jest to jasne określenie sytuacji.