Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4659
Stary 10.08.2011, 19:35
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Z kumplami doszliśmy do wniosku jak rozwiązać, problem ze stadionem. Należy dogadać się z UEFA, że np pierwsze 2 lub nawet 3 mecze zagramy na wyjeździe.
Przy okazji przyniesiemy im flaszeczkę i gra gitara.
To nie PZPN, czy Ekstraklasa, poza tym jesteśmy za ciency, żeby cokolwiek ugrać.
Odpowiedz cytując