kubawislak napisał(a):

|
Z kumplami doszliśmy do wniosku jak rozwiązać, problem ze stadionem. Należy dogadać się z UEFA, że np pierwsze 2 lub nawet 3 mecze zagramy na wyjeździe.
|
Przy okazji przyniesiemy im flaszeczkę i gra gitara.
To nie PZPN, czy Ekstraklasa, poza tym jesteśmy za ciency, żeby cokolwiek ugrać.