Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6649
Stary 10.08.2011, 15:49
domenica90 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem jest tylko język, to nie mam pytań. Oczywiście, tamci powinni go umieć. Ale wolę nieumiejącego, a odnoszącego się z szacunkiem do mojego kraju. Wszyscy mają polskie korzenie, ale tylko jeden świniak wypowiadał się o naszym kraju, że nigdy w życiu.
No popatrz jak niewiele wymagam a i tak tamci nie sa w stanie tego, a ich zwiazki z Polska to taka piata woda po kisielu.
Z szacunkiem do naszego kraju to sie wypowiada wielu obcokrajowcow chocby graczy Wisly - czy to ich upowaznia wszystkich do grania w naszej kadrze ?
Jezyk jest wazny bo skoro gosc potrafi mowic w naszym jezyku na dosyc przyzwoitym poziomie to swiadczy, za ani on ani jego rodzina wcale sie tej Polski nie wyparli.

domenica90 napisał(a):Wyświetl post
Arboleda był już wtedy po 6 latach pobytu w Polsce, więc sprawdź, zanim coś napiszesz. Z tego co kojarzę, Lech miał mistrzowską fetę ok. rok temu. Miesiąć później już poczuł się bardziej związany z Polską niż ze swoją ojczyzną?
Bylal tez mistrzowska feta w Lubinie, Zreszta moim zdaniem to, ze Arboleda nie odcina sie od swoich korzeni akurat dobrze o nim swiadczy, a polskie prawo tez tego od niego nie wymaga bo dopuszcza posiadanie podwojnego obywatelstwa.

Paradoksalne jest to, ze z tych wszystkich wynalazkow z zagranicy najbardziej krytykowane sa kandydatury tych, ktorym akurat z prawnego punktu widzenia nasze obywatelstwo jak najbardziej sie nalezy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując