|
Jest ich nawet bardzo wielu, mi zależy na naszej kadrze,która jest na prawdę mocna i zasługuję spokojnie na miejsce w top 25.Za Leo w 2008 roku byliśmy na 16 miejscu a skład mieliśmy słabszy niż teraz,w rankingu jesteśmy tak nisko bo wszyscy grają EL.ME i zdobywają punkty,a my niestety nie,bo punkty z towarzyskich przy punktach z EL.Me to nic w dodatku inni tez towarzyskie grają.
Matka Meliksona jest polką,gra w Polsce, więc na chwile obecną bliżej mu do Polski,ja uważam,że kadrze by się przydał i jeszcze wzmocnił naszą siłę.Nie zapominajcie,że reprezentacja też ma duży wpływ na lige i graczy którzy chcą do niej przychodzic,jakby Polska była w pierwszej 20 na pewno łatwiej by nam było pozyskiwac wielu na prawdę dobrych graczy,a tak przez ten nie adekwatny do umiejętności ranking jest jak jest.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|