mkp13 napisał(a):

Spytam raz jeszcze, bo nie było oficjalnego potwierdzenia:
Czy karnetowcy mają jakieś osobne okienko? Czy po prostu standardowo do jednego worka i stanie w ch...?
PS. I jak się przedstawia sytuacja?
|
Masz pierszeństwo ale jedynie na zakup biletu na miejsce. W kolejce musisz stać.
Ale jak jesteś kozak to idź na początek kolejki i powiedz żeby cię przepuścili po 3 godzinach stania

Oczywiście nie zapomnij uzasadnić swojej prośby posiadanym karnetem na lige
