Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus79
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5893
Stary 10.08.2011, 15:01
mkp13 napisał(a):Wyświetl post
Spytam raz jeszcze, bo nie było oficjalnego potwierdzenia:

Czy karnetowcy mają jakieś osobne okienko? Czy po prostu standardowo do jednego worka i stanie w ch...?

PS. I jak się przedstawia sytuacja?
Masz pierszeństwo ale jedynie na zakup biletu na miejsce. W kolejce musisz stać.
Ale jak jesteś kozak to idź na początek kolejki i powiedz żeby cię przepuścili po 3 godzinach stania
Oczywiście nie zapomnij uzasadnić swojej prośby posiadanym karnetem na lige
Odpowiedz cytując