sportnh napisał(a):

|
ze niby w polsacie nie bedzie meczu? czy bedzie na eNce i na polsacie tez? bo nie kumam ;]
|
Skoro prawa ma telewizja N to jakim cudem chcialbys mecz na polsacie ? na tym etapie rozgrywek UEFA rzadzi prawami tv a te wlasnie posiada telewizja N...Sygnal raczej bedzie kodowany.