Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4629
Stary 10.08.2011, 11:37
sportnh napisał(a):Wyświetl post
ze niby w polsacie nie bedzie meczu? czy bedzie na eNce i na polsacie tez? bo nie kumam ;]
Skoro prawa ma telewizja N to jakim cudem chcialbys mecz na polsacie ? na tym etapie rozgrywek UEFA rzadzi prawami tv a te wlasnie posiada telewizja N...Sygnal raczej bedzie kodowany.
Odpowiedz cytując