Temat
:
Czy tu "kibicujemy" innym polskim dużynom w Europie?
Wyświetl pojedynczy post
Gaładze
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
73
10.08.2011, 08:43
Ruskich i Arabów powinieneś nie lubić tak samo jak Legii.
Pamiętaj gdzie Twój Kraj, gdzie Dom Twój, brat i śpiew...
Gaładze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gaładze
Znajdź inne posty napisane przez Gaładze