Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2627
Stary 09.08.2011, 06:55
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
W tym wywiadzie na 2 stronie rzuciło mi się w oczy pewno zdanie:


Czyli wychodzi, że raczej nic ze sponsora nie wyjdzie.

ja wywnioskowałem, że jest zawiedziony kwota umowy - ale lepiej mieć te 15 % niż nie mieć nic ...
niestety przykre jest to, że po roku nadal panuje cisza w kwestii pozyskania sponsora strategicznego ...

i dziwię się, że Karcz nie zadał konkretnie pytania o sponsora, czy jest szansa aby w tym roku została podpisana umowa sponsorska
Odpowiedz cytując