Pablo84 napisał(a):

W tym wywiadzie na 2 stronie rzuciło mi się w oczy pewno zdanie:
Czyli wychodzi, że raczej nic ze sponsora nie wyjdzie.
|
ja wywnioskowałem, że jest zawiedziony kwota umowy - ale lepiej mieć te 15 % niż nie mieć nic ...
niestety przykre jest to, że po roku nadal panuje cisza w kwestii pozyskania sponsora strategicznego ...
i dziwię się, że Karcz nie zadał konkretnie pytania o sponsora, czy jest szansa aby w tym roku została podpisana umowa sponsorska