Panowie, co mam zrobić aby mój włoski przyjaciel mogł pojść ze mną na Wisła-APOEL? Ja mam karnet, pytanie jak mogę kupić mu bilet, po wejściu w życie tej debilnej ustawy


Ma ktoś może jakieś dojścia do biletów /zaproszeń?
On przyjeżdża dopiero 14.08. więc nie możemy pójść wyrobić karty a później obawiam się, że biletów nie będzie;(