Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23190
Stary 08.08.2011, 18:29
Panowie, co mam zrobić aby mój włoski przyjaciel mogł pojść ze mną na Wisła-APOEL? Ja mam karnet, pytanie jak mogę kupić mu bilet, po wejściu w życie tej debilnej ustawy Ma ktoś może jakieś dojścia do biletów /zaproszeń?
On przyjeżdża dopiero 14.08. więc nie możemy pójść wyrobić karty a później obawiam się, że biletów nie będzie;(
Odpowiedz cytując