|
Jak dla mnie pierwszy karny ewidentny. Za przeproszeniem pierd... w Canal że piłka była gdzie indziej. I co z tego? Była w grze i tyle, X mógł ją sobie podbijać na środku boiska. Kuzera wjechał przeciwnikowi w nogi w polu karnym. Drugi jak dla mnie z kapelusza. Bramkarz trafił w piłkę a rywal wbiegł mu w nogę.
Inna sprawa że z ciekawości przełączyłem na Eurosport i tam mają podobne zdanie do mojego
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 08.08.2011 o godz. 18:25.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|