Wyświetl pojedynczy post
Grze Gie
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50880
Stary 08.08.2011, 16:22
cygaro napisał(a):Wyświetl post
Czyli innymi słowy konkurowanie o takiego piłkarza jak Delev.

Nasza drużyna też ma wbrew pozorom swoje atuty. Łatwiej się u nas będzie przebić do składu, mamy już zagwarantowaną jesień w pucharach europejskich, jest spora szansa na LM. Do tego ładne, ciekawe miasto (co piłkarze często podkreślają że biorą pod uwagę).
No to może przyjdzie do nas Tevez http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...09/story.shtml w końcu Kraków to piękne miasto.
Odpowiedz cytując