cygaro napisał(a):

Czyli innymi słowy konkurowanie o takiego piłkarza jak Delev.
Nasza drużyna też ma wbrew pozorom swoje atuty. Łatwiej się u nas będzie przebić do składu, mamy już zagwarantowaną jesień w pucharach europejskich, jest spora szansa na LM. Do tego ładne, ciekawe miasto (co piłkarze często podkreślają że biorą pod uwagę).
|
No to może przyjdzie do nas Tevez
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...09/story.shtml w końcu Kraków to piękne miasto.