MCX napisał(a):

Wydaje mi się, że przepisy UEFA zezwalają na to, żeby jeden zawodnik, który grał już w europejskich pucharach w barwach innej drużyny mógł zostać zarejestrowany do dalszych rozgrywek.
Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
|
Europejskie puchary - masz LE i LM. Grał w el. LE, a nie el. LM. Piłkarz, który grał w LE może zostać kupiony i zgłoszony do drużyny grającej w LM. I na odwrót. Pamiętacie jak było z Torresem (z Liverpoolu (LE) przechodził do Chelsea (LM)) i Adebayorem (z Man. City (LE) do Realu (LM)? Przepisy na takie transfery pozwalają. Nie wiem z kolei jak jest z tym, co Ty powiedziałeś. Nie wiem czy działa to w tych samych rozgrywkach (z zespołu A w LE do zespołu B też w LE lub analogicznie w LM).