Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5774
Stary 08.08.2011, 10:29
Tabor1906 napisał(a):Wyświetl post
Czy można łączyć przy zakupie 2 bilety(nabić na KK) ? Chodzi mi o czy za 1 razem gdy pójdę do kasy, mogę zakupić wejście na Zagłębie i na APOEL?
oczywiście, że możesz
Odpowiedz cytując