Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50817
Stary 08.08.2011, 09:50
anhellic napisał(a):Wyświetl post
Ironia?
Najpierw sprawdź znaczenie tego słowa w słowniku!
Rzucanie to był standard? Tylko pochylić się nad takim przejawem głupoty!
Piiszę co miało miejsce a nie co było w granicach rozsądku, wiec swoje filozofie zostaw dla siebie wielki kibicu z herbem spółki akcyjnej
Co ja poradzę że wam się w dupach przewraca, i wyciągacie sytuacje o których wiecie z jakiś szmatławców, nie mając pojęcia o czasach i życiu na trybunach.
Jeśli nie masz mniej niż dwadzieścia lat i chodziłeś jeszcze na Legie to powinieneś o tym wiedzieć
Powód: znaki
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.08.2011 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując