Pablo84 napisał(a):

|
JEŚLI awansujemy MAMY SZANSĘ odskoczyć na lata świetlne
|
Jak już uciekniecie to piszcie jakieś kartki, bo nudno będzie bez Was w tym naszym grajdołku
Pablo84 napisał(a):

Ale jest to związane z (celową) nieudolnością urzędników.Tak jak pisałem wczeniej, zobaczymy czy tą sprawą przypadkiem nie zainteresuje się CBA
|
Nawet jeśli to z punktu widzenia Legii jest to obojętne. Urzędnicy w najbardziej szalonej wersji pójdą siedzieć itp. Nie przejmowałbym się
