Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tabor1906
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
5772
07.08.2011, 21:27
Czy można łączyć przy zakupie 2 bilety(nabić na KK) ? Chodzi mi o czy za 1 razem gdy pójdę do kasy, mogę zakupić wejście na Zagłębie i na APOEL?
e/ dzięki Krav
Ostatnio edytowane przez Tabor1906 : 08.08.2011 o godz. 11:27.
AVE
WISŁA!
Tabor1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tabor1906
Znajdź inne posty napisane przez Tabor1906