Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tabor1906
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5772
Stary 07.08.2011, 21:27
Czy można łączyć przy zakupie 2 bilety(nabić na KK) ? Chodzi mi o czy za 1 razem gdy pójdę do kasy, mogę zakupić wejście na Zagłębie i na APOEL?

e/ dzięki Krav
Ostatnio edytowane przez Tabor1906 : 08.08.2011 o godz. 11:27.
AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując