serek.c2 napisał(a):

|
Ciebie Markus interesuje wyłącznie "sportowa" strona klubu (wnioskuję po Twoich postach na tym forum). Nie zrozumiesz nigdy kbiców, dla których honor, historia czy tradycja stanowią istotę Towarzystwa.
|
Rzut w człowieka odwróconego plecami nożem to jest dla ciebie honor?
