Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15465
Stary 07.08.2011, 19:39
Cytat:
Cieszylismy sie ze Bakero i Skorza beda trenowac dalej Lecha i Legie ,a tu widać ,że wcale tak wesoło nie bedzie bo obie druzyny prezentuja sie bardzo dobrze , na pewno lepiej od Wisły aktualnie
I po co placzesz? Komu ty kibicujesz? Moze ty jestes anty Wisła? Zero optymizmu, ciagle narzekanie, kwekanie a na koniec i tak WIsla Mistrz, po czym nastepuje brak narzekan na tydzien a pozniej placze kogo my kupujemy, czemu nie ma transferow itd
Wezcie sie ludzie w garsc bo jestesmy Mistrzem, mamy super dyrektora sportowego, chyba rowniez najlepszego trenera w lidze, najlepszego pilkarza (Melikson) i jestesmy na najlepszje drodze do awansu do LM ale oczywiscie ....a trzeba narzekac, ze Legia i Lech lepsi. Zgodizlbym sie gdyby to byla prawda ale po czym takie wnioski wyciagasz?!

Ja odbieram takie posty jako narzekanie dla samego narzekania. Jak sie nie ma do czego przyjebac to sobie wymysle problem
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując