Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WNH1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5765
Stary 07.08.2011, 18:30
taiszo napisał(a):Wyświetl post
Mam mały problem, więc proszę o pomoc

Chciałbym pójść na sektor rodziny z moją siostrzenicą na mecz z Apoel-em. Siostrzenica przyjechała z USA i nie ma polskiego obywatelstwa (czyt. nie ma PESEL-u). Czy jest możliwość aby siostrzenica weszła ze mną na stadion na podstawie paszportu? Chodzi mi tylko o ten mecz z Nikozją , a nie ligowy. Z góry będę wdzięczny za pomoc , bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat sprzedaży biletów dla obcokrajowców.
prawdopodobnie będziesz musiał podać jej numer paszportu albo innego dokumentu tożsamości który posiada
Odpowiedz cytując