Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
taiszo
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5764
Stary 07.08.2011, 17:35
Mam mały problem, więc proszę o pomoc

Chciałbym pójść na sektor rodziny z moją siostrzenicą na mecz z Apoel-em. Siostrzenica przyjechała z USA i nie ma polskiego obywatelstwa (czyt. nie ma PESEL-u). Czy jest możliwość aby siostrzenica weszła ze mną na stadion na podstawie paszportu? Chodzi mi tylko o ten mecz z Nikozją , a nie ligowy. Z góry będę wdzięczny za pomoc , bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat sprzedaży biletów dla obcokrajowców.
Odpowiedz cytując