Marszałek napisał(a):

|
A już wiem o chodzi z tym Voskampem, gość nie umie dryblować. W Polsce to przejdzie ale w poważniejszej piłce to dość duży mankament. Typowy egzekutor.
|
Podobnie jak u nas Genkov i Biton.
TeeS napisał(a):

|
Mam pytanie do oglądających na C+ mecz Legii i parchów. Czy też macie taki świszczący dźwięk?
|
Ja też tak mam