Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15420
Stary 07.08.2011, 16:20
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A już wiem o chodzi z tym Voskampem, gość nie umie dryblować. W Polsce to przejdzie ale w poważniejszej piłce to dość duży mankament. Typowy egzekutor.
Podobnie jak u nas Genkov i Biton.

TeeS napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do oglądających na C+ mecz Legii i parchów. Czy też macie taki świszczący dźwięk?
Ja też tak mam
Odpowiedz cytując