Pablo84 napisał(a):

Tylko zobacz jaką kadrę jaką ławkę miała Amika w mistrzowskim poziomie.Uważasz, że 13,14 piłkarzy jest w stanie grać na 2 frontach (Oczywiście z wyjątkami zespołów na najwyższym poziomie)Amika ma wielki stadion, ale nie wiadomo, czy w dłuższej perspektywie będzie 5 kolem u wozu, bo stadion jak na swoje możliwości mają za duży, na dodatek to jeden wielki architektoniczny bubel.
Rutkowski nie wiem czy wiesz, ale chciał Amikę sprzedać 2 lata temu i zdania swojego nie zmienił-tylko, że nie ma chętnych.
|
takie .....lenie , nie takie drużyny jak Lech zdobywało mistrzostwo i nie takie drużyny jak Wisła je przegrywały . Popatrz sobie jaki mieliśmy skład w sezonie 06/07 i jaki skład miało Zagłębie Lubin które zdobyło MP . Piłka nożna to nie matematyka , zakładając że Wisła jest w lepszej sytuacji niz Lech , powinieneś także założyc że Wisła odpadnie z APOELEm , wkońcu jako klub jesteśmy słabsi finansowo , mniej doświadczeni , przystępujemy z pozycji nierozstawionej drużyny i gramy drugi mecz na wyjeździe .
o architekturze innych stadionów jako Kibice Wisły nie powinniśmy mieć nic do gadania , patrzymy na siebie , w końcu strzeli nam niedługo 8 (!!!) rok budowy stadionu
Pablo84 napisał(a):

koleżko, za sam awans do LM jest 7 mln EURO czyli 28,231 mln złotych. a nie zapominaj, że jest opcja na 3 miejsce w grupie, gdzie dojdzie dodatkowa kasa. Nie wierzę, że w przypadku awansu nie zyskamy nowego sponsora strategicznego, do tego dojdą prawa telewizyjne, kasa ze sprzedaży biletów, skyboksów,zawodników.
Wisła może finansowo odskoczyć na lata świetlne innym polskim drużynom i tylko od Cupiała zależy ile sobie z tej kasy wezmie a ile przeznaczy na wzmocnienia.
Mając takich fachowców jak Valckx, zaczelibyśmy ściągać zawodników dla nas wczesniej niedostępnych zastępując nimi tych graczy, którzy wczesniej odeszli za grube milony.Organizacyjnie Wisła bije zdecydowanie każdy inny polski zespól.
To takie .......enie.A teraz się nie spinają tak?Wisła jest zdecydowanie najlepszym klubem ostatniej dekady.Za Ery Cupiała zdobyliśmy tyle MP co Legia przez całą swoją historię, my juz nie musimy nic udowadniać.Kluby i tak na nas maksymalnie się spinają, a doświadczenie z Europy może tylko zaprocentować.Nasi kopacze mogą grać z elitą futbolowego świata, gdzie każde kopnięcie piłki uczy czegoś nowego.Ja bym się bał tylko o "głowy" zawodników.
To się jeszcze okaże.Po 2 kolejkach i z meczu na mecz widać, że Wiła gra coraz lepiej.
|
radzę czasem zdjąć różowe okulary i pomyśleć co by było , gdyby Jovanica nie uratowała dwa razy poprzeczka w Łoweczu .
Jeszcze nie awansowaliśmy do LM , a tutaj 'koleżka ' juz mówi co będzie jak zajmiemy 3 miejsce w grupie
