Wyświetl pojedynczy post
Boomcha
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13337
Stary 07.08.2011, 07:49
AYALA napisał(a):Wyświetl post
jakby doszło do jakieś wojny to tacy jak Radeczek pewnie zaraz by z kraju pryśli i tyle by ich było widziec.Zabrałby ze sobą swoją piękną żone o słowiańskiej urodzie i miałby wszytsko w ....
Przecież już wojen nie ma, sa najwyżej humanitarne interwencje (ewentualne humanitarne bombardowania). Poza tym - dzięki mądrym rządom - Polska nie ma wrogów.
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Takie dyskusje o tym czy Powstanie miło sens czy nie to gadki czysto akademickie...]
Skoro już o tym mowa - kiedy odbijacie Starucha?
Ostatnio edytowane przez Boomcha : 07.08.2011 o godz. 07:54.