AYALA napisał(a):

|
jakby doszło do jakieś wojny to tacy jak Radeczek pewnie zaraz by z kraju pryśli i tyle by ich było widziec.Zabrałby ze sobą swoją piękną żone o słowiańskiej urodzie i miałby wszytsko w ....
|
Przecież już wojen nie ma, sa najwyżej humanitarne interwencje (ewentualne humanitarne bombardowania). Poza tym - dzięki mądrym rządom - Polska nie ma wrogów.
0 22 napisał(a):

|
Takie dyskusje o tym czy Powstanie miło sens czy nie to gadki czysto akademickie...]
|
Skoro już o tym mowa - kiedy odbijacie Starucha?