Temat
:
[2 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła 06.08.2011 godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
122
06.08.2011, 19:26
jurukuru
napisał(a):
ale po takim przestrzale w poprzeczkę Kirm się podwójnie zmotywuje w następnym występnie, a życzę mu gry w następnym meczu.
Jakby się motywował po każdym swoim strzale w słupek czy poprzeczkę, to mielibyśmy drugiego Meliksona.
vaazon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vaazon
Znajdź inne posty napisane przez vaazon