Incognito2192 napisał(a):

|
Ameryki nie odkryłeś, wrzutki Małeckiego to jego słaba strona, za to Kosa zawsze dobrze dośrodkowywał.
|
Taa...
Pamiętam jak kiedyś ktoś na sektorze powiedział, że Kamil któregoś dnia strąci kibica siedzącego w najwyższym rzędzie starej C

Jednak było to na początku Jego gry w Wiśle. Jak jeszcze występował jako obrońca.

Potem wyglądało to znacznie lepiej.