Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12398
Stary 06.08.2011, 15:21
mistico napisał(a):Wyświetl post
w Krakowie bywam kilka razy w roku i jak jestem na dwóch meczach w sezonie to jest sukces... Dlatego wypatrzenie któregoś Wiślaka na mieście to dla mnie coś ciekawego i nowego

A czy będę śledził ? Gdyby mieli fajne cycki i byli kobietami to kto wie
Chcesz zdobyć autograf albo słit focię z naszymi piłkarzami ? Stój pod bramą wejściową do Tarasy Verona na Armii Krajowej ( obok stacji Statoil ). W tych dwóch budynkach mieszka Pareiko, Genkow i Jovanić
Odpowiedz cytując