JOSE 841 napisał(a):

sorin320 raczej tak jak mówisz czekają na sponsora. Aczkolwiek co do białej gwiazdy na strojach to wielka niewiadoma.A co do materiałów promocyjnych i reklamy na stadionie to stroje meczowe chyba też się to tego grona zaliczają Wisła w fazie grupowej być może zawita w nowych strojach ewentualnie 15 września kiedy będzie nowy sponsor.
|
1. Nie czekają na sponsora
2. Nie będzie Białej Gwiazdy
15 września będzie nowy sponsor ? Udowodnij.