Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2418
Stary 06.08.2011, 15:01
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
sorin320 raczej tak jak mówisz czekają na sponsora. Aczkolwiek co do białej gwiazdy na strojach to wielka niewiadoma.A co do materiałów promocyjnych i reklamy na stadionie to stroje meczowe chyba też się to tego grona zaliczająWisła w fazie grupowej być może zawita w nowych strojach ewentualnie 15 września kiedy będzie nowy sponsor.
1. Nie czekają na sponsora
2. Nie będzie Białej Gwiazdy

15 września będzie nowy sponsor ? Udowodnij.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując