Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15369
Stary 06.08.2011, 14:16
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Podziękujmy panu Rusce za świetne transmisje przeprowadzane przez jego firme, Live Park. Zawsze muszą sp***** to co dobre.
Pan Rusko kradł i kręcił w żużlu , a teraz robi to samo w naszej kopanej :/ trzeba go było wywalić jak była taka inicjatywa prezesów, i nie wspomnę kogo głos zadecydował o jego pozostaniu
Odpowiedz cytując