cinekw napisał(a):

|
Podziękujmy panu Rusce za świetne transmisje przeprowadzane przez jego firme, Live Park. Zawsze muszą sp***** to co dobre.
|
Pan Rusko kradł i kręcił w żużlu , a teraz robi to samo w naszej kopanej :/ trzeba go było wywalić jak była taka inicjatywa prezesów, i nie wspomnę kogo głos zadecydował o jego pozostaniu
