sportnh napisał(a):

Liga Europy.
Im dłużej myślę o tym spotkaniu, tym bardziej dociera do mnie, że lepiej byłoby grać z BATE. Przeciwko nam będzie pogoda, jak i doświadczony zespół. BATE jest słabsze, od tego co grało w LM, a APOEL prezentuje cały czas podobny poziom.