Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4455
Stary 06.08.2011, 10:42
sportnh napisał(a):Wyświetl post
PUCHAR UEFA
Liga Europy.

Im dłużej myślę o tym spotkaniu, tym bardziej dociera do mnie, że lepiej byłoby grać z BATE. Przeciwko nam będzie pogoda, jak i doświadczony zespół. BATE jest słabsze, od tego co grało w LM, a APOEL prezentuje cały czas podobny poziom.
Odpowiedz cytując