Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4442
Stary 05.08.2011, 22:55
Patrząc na skrót meczu APOEL - Skenderbeu to widać, że kolesie się nie pier...lą z piłką tylko jak mają 2-3 metry wolnej przestrzeni to ładują piłkę w bramę. Każde odpuszczenie zawodnika poza 16-stką kończy się soczystym strzałem. Wilk i Sobol będą mieli co robić a w szczególności obrona. Jedno odpuszczenie zawodnika na strzał i może być nieciekawie. APOEL praktycznie całą grę skupia na środku pola i błyskawicznej wymianie podań. Nie grają skrzydłami. Ciekawie się zapowiada. Trza ich poźegnać w Krakowie z trójką do jaja i mamy święty spokój.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując