Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15308
Stary 05.08.2011, 21:17
TS_1906 napisał(a):Wyświetl post
Co do mojego nicku to dlatego, że mi zawsze jeśli chodzi o Wisłę nasuwa się na myśl słowo "TS" i rok założenia 1906. Nie wiem do końca dlaczego taki nick wybrałem no, ale cóż...
Jeżeli chodzi o datę to 1992 bardziej Ci kolego pasuje
Odpowiedz cytując