Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 05.08.2011, 18:12
Bardzo dobry pomysl i wedlug mnie nie jest bez szans na realizacje. Tylko gdyby wogole mialo to dojsc do skutku to glownym czynnikiem "za" bedzie wynik pierwszego meczu. Jesli pierwszy mecz przegramy 3/4:0 to nikt sie w to nie bedzie bawil, bo frekwencja bedzie mizerna.
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!