|
Bardzo dobry pomysl i wedlug mnie nie jest bez szans na realizacje. Tylko gdyby wogole mialo to dojsc do skutku to glownym czynnikiem "za" bedzie wynik pierwszego meczu. Jesli pierwszy mecz przegramy 3/4:0 to nikt sie w to nie bedzie bawil, bo frekwencja bedzie mizerna.
|