Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4398
Stary 05.08.2011, 16:51
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Artmedia finansowo i organizacyjnie była co najwyżej polskim odpowiednikiem Podbeskidzia, z tym, że Bielszczanie w ciągu najlbiższych lat zyskają całkiem ładny stadion. Nie przesadzajmy, gdzie Krym, a gdzie Rzym...Wisła i Petrzałka to dwa różne światy.

Nie zyskaja. Na 99% nie bedzie nowego stadionu.
Odpowiedz cytując