rw88 napisał(a):

|
Artmedia finansowo i organizacyjnie była co najwyżej polskim odpowiednikiem Podbeskidzia, z tym, że Bielszczanie w ciągu najlbiższych lat zyskają całkiem ładny stadion. Nie przesadzajmy, gdzie Krym, a gdzie Rzym...Wisła i Petrzałka to dwa różne światy.
|
Nie zyskaja. Na 99% nie bedzie nowego stadionu.