Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2135
Stary 04.08.2011, 22:42
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Premie pucharowe LM / LE

Skoro już wszystkie 3 nasze ekipy osiągnęły 4. rundę, a niektórzy forumowicze zapytują o ewentualne premie finansowe za udział w pucharach, poszperałem nieco i znalazłem coś takiego (mam nadzieję, że PS nie kłamał). W zeszłym roku UEFA płaciła europucharowiczom tak:

Premia za udział w fazie grupowej 7,1 mln € (LM) - 1 mln (LE)
Zwycięstwo w fazie grupowej 800 tys. € (LM) - 140 tys. (LE)
Remis w fazie grupowej 400 tys. € (LM) - 70 tys. (LE)
Awans do 1/16 finału - - - - 200 tys. (tylko LE)
Awans do 1/8 finału 3 mln € (LM) - 300 tys. (LE)
Awans do 1/4 finału 3,3 mln € (LM) - 400 tys. (LE)
Awans do 1/2 finału 4,2 mln € (LM) - 700 tys. (LE)
Przegrana w finale 5,6 mln € (LM) - 2 mln (LE)
Triumfator 9 mln € (LM) - 3 mln (LE).


Jak widać, jest się o co bić. Oby tylko samemu nie dostać łomotu, bo tym razem cala trójka będzie nierozstawiona. Bądźmy jednak dobrej myśli

O ....**A Nawet nie myślałem że taka kasa jest za sam awans do grupy LM!!!
Można będzie się chyba spodziewać wzmocnień po awansie, nawet dla tych premi w grupach warto.

Ps. No te nasze współczynniki wygladaja tragicznie... 3.., 5... przeciez to jakaś masakra, nawet nasze 10 pkt prezentowało by sie miernie.
Taka wypadkowa 5 lat polskich występów w pucharach, sąsiedzi doborowi niema co...
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.08.2011 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując