Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4204
Stary 04.08.2011, 22:38
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Nie zapomnijcie, że sporą część premii za awans do grupy LM/LE pochłoną premie dla osób które pracowały na sukces. Wszystkie kontrakty zawierane w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a więc obejmujące aktualnie prawie wszystkich piłkarzy są skonstruowane według zasady: nie za wysoka pensja podstawa + premie za mistrzostwo Polski, awans do fazy grupowej LE lub LM. Podobnie w przypadku duetu Maaskant + Valckx.

DOKŁADNIE!

pamiętacie ostatni raport firmy która robiła statystyki finansowe polskich klubów?
jedno z najważniejszych kryteriów, Wisła ze wszystkich klubów Eks. wydaje najmniejszy % swoich dochodów na wynagrodzenia piłkarzy, około 40%.

Jest tak między innymi dlatego że piłkarze maja spore premie za wyniki oraz za podpisanie kontraktów.
Odpowiedz cytując