Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4143
Stary 04.08.2011, 12:27
lad21ewt napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się, połowa sukcesu to pierwsze spotkanie grać na wyjeździe

Tylko wydaję mi się(mogę być w błędzie), że jako zespół nie rozstawiony pierwszy mecz gramy u siebie, niestety. Lecz tak jak piszę, nie chce nikogo wprowadzać w błąd i lepiej było jak by ktoś potwierdził czy gramy pierwszy mec z u siebie, czy nie, a jeżeli tego wciąż nie wiemy to kiedy się dowiemy o tym fakcie(po losowaniu?).

Co do samego meczu...miodzio
Odpowiedz cytując