Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15276
Stary 04.08.2011, 06:57
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
3. I na koniec: zbastuj krawaciarzu. Jesteś tu gościem ...

Sorry za offtop, ale ile ty masz lat? 5? 8? Zachowales sie w tym momencie jak malolat ktoremu do piaskownicy na osiedlu przyszedl ktos z innego osiedla. To ze jest to forum kibicow Wisly nie znaczy ze kibice Legii nie moga sie wypowiadac.
Odpowiedz cytując