wislak68 napisał(a):

|
3. I na koniec: zbastuj krawaciarzu. Jesteś tu gościem ...
|
Sorry za offtop, ale ile ty masz lat? 5? 8? Zachowales sie w tym momencie jak malolat ktoremu do piaskownicy na osiedlu przyszedl ktos z innego osiedla. To ze jest to forum kibicow Wisly nie znaczy ze kibice Legii nie moga sie wypowiadac.