_barszczu napisał(a):

bluźnisz, to był dziś jeden z najlepszych graczy Wisły, zaraz po Meliksonie i Jaliensie.
Ma swoje mankamenty - jest chaotyczny, gubi się i czasem kiksuje - co jest wkurzające i dostrzegają to wszystkie forumowe płaczki, ale nikt natomiast nie raczy zauważyć, że żaden z graczy Wisły nie zostawia na boisku tyle zdrowia, co on. Obejrzyj mecz na spokojnie jeszcze raz, chłopak przez cały mecz biega od linii końcowej do linii końcowej, nie tylko robiąc miejsce na boisku Meliksonowi czy drugiemu skrzydłowemu, ale skutecznie wyłączając z gry skrzydło przeciwnika. Odwala kawał dobrej roboty, gdyby miał do tego wszystkiego np. technikę Meliksona, to już dawno grałby w którymś z klubów 5 najlepszych lig.
Rywalizacja z Ilievem(który bije Kirma walorami typowo ofensywnymi, natomiast w defensywie znów nie daje praktycznie niczego - co było widać w 1 meczu z Litexem) zapowiada się interesująco, Małecki moim zdaniem pewniakiem na drugie skrzydło
|
Popieram. Kirm zagrał bardzo dobre zawody. Deprecjonowanie tego zawodnika jest przegięciem pały.