Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline
#
3945
03.08.2011, 10:57
aguero20
napisał(a):
Panowie śniło mi się że Melikson przeszedł całe boisko z piłką , strzelił bramke w 10min...a potem mecz był przerwany bo kibice gości wpadli na murawe i zaczęli napierdzielać swoich
no to nie mamy się co martwić ,wygramy w 10min
Ja z 3-4 razy w tygodniu rvcham koleżanki w snach i co? Nie dają ;/
A tak serio, to pierwszy raz od naprawdę dużego czasu czuć wszędzie korbę wielką. Czuję, że zmieciemy dzisiaj Bułgarów dopingiem!
Pawlolek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawlolek
Znajdź inne posty napisane przez Pawlolek