A mi się sniły jakieś pierdoły, nic związanego z meczem,
CO TO OZNACZA?! Wiecie, nie chce żeby przeze mnie coś się stało z meczem...
A tak serio, to nie będzie porywającego spotkania, raczej spokojnie, skupimy się głównie na defensywie- ew kontry. Chodź bardzo chciałbym zobaczyc ofensywne ustawienie w środku: Melikson, Sobol ( def pom), Garguła. Myślę że jakoś by to funkonowało, Mały na prawej, na lewej Paljic, Nunez? Jakoś Kirm mnie niestety obecnie nie przekonuje

kolejny dylemat to napad, Ani Biton,ani tym bardziej Genkov mnie nie przekonują. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy chcą przesuwać Lameya na drugą stronę obrony... Ma bardzo dobre wrzutki z prawej nogi i trzeba to wykorzystywać, na lewej stronie nie było by mu dobrze wrzucać
Ale najważniejsze jest to, że dziś na Twierdzy R22 zgotujemy im
piekło! ;D