Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3939
Stary 03.08.2011, 08:58
aguero20 napisał(a):Wyświetl post
Panowie śniło mi się że Melikson przeszedł całe boisko z piłką , strzelił bramke w 10min...a potem mecz był przerwany bo kibice gości wpadli na murawe i zaczęli napierdzielać swoich no to nie mamy się co martwić ,wygramy w 10min
A mi się sniły jakieś pierdoły, nic związanego z meczem, CO TO OZNACZA?! Wiecie, nie chce żeby przeze mnie coś się stało z meczem...

A tak serio, to nie będzie porywającego spotkania, raczej spokojnie, skupimy się głównie na defensywie- ew kontry. Chodź bardzo chciałbym zobaczyc ofensywne ustawienie w środku: Melikson, Sobol ( def pom), Garguła. Myślę że jakoś by to funkonowało, Mały na prawej, na lewej Paljic, Nunez? Jakoś Kirm mnie niestety obecnie nie przekonuje kolejny dylemat to napad, Ani Biton,ani tym bardziej Genkov mnie nie przekonują. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy chcą przesuwać Lameya na drugą stronę obrony... Ma bardzo dobre wrzutki z prawej nogi i trzeba to wykorzystywać, na lewej stronie nie było by mu dobrze wrzucać

Ale najważniejsze jest to, że dziś na Twierdzy R22 zgotujemy im piekło! ;D
Odpowiedz cytując