Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
Od: 05.2011
Offline
#
3938
03.08.2011, 08:49
Panowie śniło mi się że Melikson przeszedł całe boisko z piłką , strzelił bramke w 10min...a potem mecz był przerwany bo kibice gości wpadli na murawe i zaczęli napierdzielać swoich
no to nie mamy się co martwić ,wygramy w 10min
aguero20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aguero20
Znajdź inne posty napisane przez aguero20